XVII. všesokolkský slet

S tebou mě baví svět

Skladba pro všechny věkové  kategorie. Nacvičovat může kdokoliv, i nečlen sokola.
Dospělí (15+), žáci, děti  2-5 let). Vhodné pro rodiny i jednotlivce. Všichni jsou vítáni a najdou své uplatnění.

Předvedení během května a června na oblastních sletech ve Chválkovicích, Litovli a dalších dle domluvy a krajském sletu v Přerově. Pro zájemce na Všesokolksém sletu v Praze 30. 6. - 5. 7. 2024.

Nacvičovat budeme v Sokolovně na Tř. 17. Listopadu (u Šantovky) některou sobotu v říjnu a listopadu a po novém roce dle domluvy v intervalu co 6 týdnů.

K nácviku je možno se připojit kdykoliv během roku.

S tebou mě baví svět

K nácviku je možno se připojit kdykoliv během roku.